Gran Caffè Garibaldi Eshte Nga Kafet Me Te Mira Qe Keni Provuar Ndonjehere Te Importuara Nga Italia Jemi Te Vetmit Qe Ofrojme Kete Kafe Per Tregun Shqiptar Cilesi e Garantuar Dhe Shije Perfekte.

Shko Tek Dyqani

Produktet